14 Mart 2013 Perşembe

Film Önerisi ..1 ;)

      Merhaba sevgili blog dostlarım..Bloğum da arada bir de olsa son zamanlarda beğeniyle izlediğim filmlerden önerilerde bulunmaya karar verdim.Seçimlerimi sizlerle paylaşmaya UMUT IŞIĞIM kitabından harikaca uyarlanan kitapla aynı ismi taşıyan filmden başlamak istedim..Bence atlatmanmaması gereken oyunculuklar var içinde.Ve oscar ödülünü de eline almış bir film.Eğer izlerseniz keyifli seyirler diliyorum ;)
UMUT IŞIĞIM


Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano (Bradley Cooper), yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır. yaşadığı ciddi bir travma sonrası patlar ve ardından mahkeme kararı ile 8 ay rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Çıktıktan sonra hayatını düzene koymak şartıyla ailesinin evine geri yerleşen Pat'in yegane amacı düzgün bir adam olup, işini geri almak ve karısı Vicky'yi bu sayede geri kazanmaktır. 
Fakat durum Pat için sandığından daha zor olacaktır. Bir yemekte, aile dostu Tiffany ile karşılaşan Pat, genç kadınla eski eşine ulaşmak amacıyla yakınlaşır. Bir 'iyilik' karşılığı Pat'e yardım teklif eden Tiffany, her ikisi içinde umut ışığı olacak yeni bir kapı açacaktır... 
Uyarlama senaryosunu ve yönetmenliğini David O. Russell'ın üstlendiği film dram ve komedinin iç içe geçtiği bir film. Dünya prömiyerini 2012 Toronto Film Festivali'nde yapan film, gösterildiği her festivalde seyirci ve eleştirmenlerden yüksek not alan favori bir yapım.


Filmi İzleyebileceğiniz link aşağıdadır ;) Tıkla ve izle ..


                            http://www.vizyonfilmsinema.com/2013/01/umut-isgm-turkce-dublaj-izle.htmlHiç yorum yok:

Yorum Gönder