3 Nisan 2013 Çarşamba

Film Tavsiyesi..2

       Merhabalar blog dostlarım..Çeşitli zamanlarda beğendiğim filmleri blogumda sizlerle paylaşacağımı söylemiştim.2006 yapımı Will SMİTH'in başrolünü üstlendiği bu film beni derinden etkileyen filmlerden biridir..Sinema severlerin atlamaması gereken bu filmi eğer şimdiye kadar izlemediyseniz mutlaka izleyin ve sizlerde umudunuzu kaybetmeyin.Bu arada Will SMİTH'in oyunculuğunu kapmış her film iyidir ;)  Sevgiyle kalın ^.^


Film Özeti

San Francisco'da karısı Linda ve oğlu Christopher yaşayan Chris Gardner, 1981 yılında pahalı ve çabuk demode olan bir teknoloji olan kemik tarayıcı ürünlerinin satışını üstlenir. Bu ürünlerin satışında başarı sağlayamaması üzerine karısı Linda tarafından terk edilir.
Maddi kazanç sağlamak için değişik alanlara yönelen Gardner Dean Witter'dan bir yönetici ile tanışır ve bir Rubik Küpü'nü çözerek onu etkiler. Tanıştığı yeni kişi sayesinde borsada sarraf olabilmek adına bir şans yakalar. Dean Witter'da stajyer olur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet gibi geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar.
Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder. Oğlunun da kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır.


İşte filmi online izleyebileceğiniz bir link ^.^
Keyifli Seyirler

2 yorum:

  1. Hayatımı etkileyen filmlerden birisi.

    YanıtlaSil
  2. Yorumunu çok geç görmüşüm Harun özür dilerim..Benim de öyle çok iyi bir film gerçekten..

    YanıtlaSil